Gerrit Jansen, 1762

Name
Gerrit Jansen
Given names
Gerrit
Surname
Jansen
Also known as
Gerrit Janssen
Also known as
Gerrit Gerritsen
Birth 1762
Baptism December 25, 1762 (aged 0)
Religion: Nederduitsch-Gereformeerd
Text:

Kerkelijke gemeente: Ede Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 586 Pagina: 28 Volgnummer op pagina: 2

Opmerking:

  • Zijn naam staat genoteerd als "Gerrit Gerritsen".
  • Gedoopt op het Dorp.
1st President of the United States
George Washington
April 30, 1789 (aged 27 years)

2nd President of the United States
John Adams
March 4, 1797 (aged 35 years)

3rd President of the United States
Thomas Jefferson
March 4, 1801 (aged 39 years)

Religious marriageJantje JacobsView this family
May 30, 1802 (aged 40 years)
Religion: Nederduitsch-Gereformeerd
Text:

Kerkelijke gemeente: Ede Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 586.2 Pagina: 65 Volgnummer op pagina: 4

Civil marriageJantje JacobsView this family
May 30, 1802 (aged 40 years)
Text:

Kerkelijke gemeente: Ede Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 586.3 Pagina: 95 Volgnummer op pagina: 8

Opmerking:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Gerrit Janssen".
Occupation
Landbouwer
from February 9, 1812 to April 23, 1842 (aged 80 years)

Birth of a sonGijsbert Jansen
February 9, 1812 (aged 50 years)
Citation details:

Aktenummer: 3

Text:

Gemeente: Ede Soort Akte: Geboorte Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland Inventarisnummer: 3407

British King
George III
from October 25, 1760 to January 29, 1820 (aged 58 years)

4th President of the United States
James Madison
March 4, 1809 (aged 47 years)

5th President of the United States
James Monroe
March 4, 1817 (aged 55 years)

British King
George IV
from January 29, 1820 to June 26, 1830 (aged 68 years)

6th President of the United States
John Quincy Adams
March 4, 1825 (aged 63 years)

7th President of the United States
Andrew Jackson
March 4, 1829 (aged 67 years)

British King
William IV
from June 26, 1830 to June 20, 1837 (aged 75 years)

8th President of the United States
Martin Van Buren
March 4, 1837 (aged 75 years)

Marriage of a childGijsbert JansenHendrikje van ButselaarView this family
April 23, 1842 (aged 80 years) Husband: 30 Wife: 19
Citation details:

Aktenummer: 17

Text:

Gemeente: Ede Soort Akte: Huwelijk Archief: 0207 Registratienummer: 5297

Afkondiging:

  • 10.04.1842 Ede
  • 17.04.1842 Ede

Getuigen: Theodorus Prins | 34 jaar | Wijnkoper | Ede Reijnier Burggraaff | 62 jaar | Heelmeester | Ede Anthonie van de Craats | 75 jaar | Bode | Ede Gerrit van de Craats | 71 jaar | Zonder beroep | Ede

Opmerking:

  • Hebbende de moeder van de bruid verklaard geen schrijven geleerd te hebben.
British Queen
Victoria
from June 20, 1837 to January 22, 1901 (aged 139 years)

9th President of the United States
William Henry Harrison
March 4, 1841 (aged 79 years)

10th President of the United States
John Tyler
April 4, 1841 (aged 79 years)

11th President of the United States
James K Polk
March 4, 1845 (aged 83 years)

12th President of the United States
Zachary Taylor
March 4, 1849 (aged 87 years)

13th President of the United States
Millard Fillmore
July 9, 1850 (aged 88 years)

14th President of the United States
Franklin Pierce
March 4, 1853 (aged 91 years)

15th President of the United States
James Buchanan
March 4, 1857 (aged 95 years)

16th President of the United States
Abraham Lincoln
March 4, 1861 (aged 99 years)

17th President of the United States
Andrew Johnson
April 15, 1865 (aged 103 years)

18th President of the United States
Ulysses S Grant
March 4, 1869 (aged 107 years)

19th President of the United States
Rutherford B Hayes
March 4, 1877 (aged 115 years)

20th President of the United States
James A Garfield
March 4, 1881 (aged 119 years)

21st President of the United States
Chester A Arthur
September 19, 1881 (aged 119 years)

Death

Family with parents
father
mother
Marriage
Marriage:
himself
1762
Birth: 1762Ede, Ede, Gelderland, Nederland
Death:
Family with Jantje Jacobs
himself
1762
Birth: 1762Ede, Ede, Gelderland, Nederland
Death:
wife
Birth: Otterlo, Ede, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage
Marriage: May 30, 1802Ede, Ede, Gelderland, Nederland
Marriage
Marriage: May 30, 1802Ede, Ede, Gelderland, Nederland
10 years
son
1812
Birth: February 9, 1812 50Harskamp, Ede, Gelderland, Nederland
Death:
BaptismGelders Archief
Text:

Kerkelijke gemeente: Ede Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 586 Pagina: 28 Volgnummer op pagina: 2

Opmerking:

  • Zijn naam staat genoteerd als "Gerrit Gerritsen".
  • Gedoopt op het Dorp.
MarriageGelders Archief
Text:

Kerkelijke gemeente: Ede Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 586.2 Pagina: 65 Volgnummer op pagina: 4

MarriageGelders Archief
Text:

Kerkelijke gemeente: Ede Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 586.3 Pagina: 95 Volgnummer op pagina: 8

Opmerking:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Gerrit Janssen".
OccupationGelders Archief