Willem Jansen, 17571840 (aged 83 years)

Name
Willem Jansen
Given names
Willem
Surname
Jansen
Also known as
Willem Janssen
Birth 1757
Baptism January 16, 1757 (aged 0)
Religion: Nederduitsch-Gereformeerd
Text:

Kerkelijke gemeente: Oosterbeek Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1330.2 Pagina: 65 Volgnummer op pagina: 1

Opmerking:

  • Zijn naam staat geschreven als "Wilm Jansen".
  • Zijn ouders staat geschreven als "Aart Jansen" en "Gerritje Wilmsen".
MarriageWillemken Jan ElissenView this family

British King
George II
from June 11, 1727 CE (June 22, 1727) to October 25, 1760 (aged 3 years)

1st President of the United States
George Washington
April 30, 1789 (aged 32 years)

2nd President of the United States
John Adams
March 4, 1797 (aged 40 years)

Marriage bannsJohanna MorrenView this family
October 25, 1799 (aged 42 years)
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1345.1 Pagina: 53 Volgnummer op pagina: 2

Religious marriageJohanna MorrenView this family
November 10, 1799 (aged 42 years)
Religion: Nederduitsch-Gereformeerd
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1334 Pagina: 57 Volgnummer op pagina: 9

Opmerking:

  • Op Attest van den Secretaris in de kerk getrouwd.
3rd President of the United States
Thomas Jefferson
March 4, 1801 (aged 44 years)

5th President of the United States
James Monroe
March 4, 1817 (aged 60 years)

Occupation
Herbergier
from August 30, 1817 to October 10, 1840 (aged 83 years)

Birth of a daughterWillemke Jansen
August 30, 1817 (aged 60 years)
Citation details:

Aktenummer: 36

Text:

Gemeente: Renkum Soort Akte: Geboorte Archief: 0207 Registratienummer: 3434

British King
George III
from October 25, 1760 to January 29, 1820 (aged 63 years)

4th President of the United States
James Madison
March 4, 1809 (aged 52 years)

British King
George IV
from January 29, 1820 to June 26, 1830 (aged 73 years)

6th President of the United States
John Quincy Adams
March 4, 1825 (aged 68 years)

7th President of the United States
Andrew Jackson
March 4, 1829 (aged 72 years)

British King
William IV
from June 26, 1830 to June 20, 1837 (aged 80 years)

8th President of the United States
Martin Van Buren
March 4, 1837 (aged 80 years)

Occupation
Landbouwer
October 10, 1840 (aged 83 years)

British Queen
Victoria
from June 20, 1837 to January 22, 1901 (aged 144 years)

Death October 11, 1840 (aged 83 years) Age: 83
Citation details:

Aktenummer: 29

Text:

Gemeente: Renkum Soort Akte: Overlijden Archief: 0207 Registratienummer: 3264

Family with parents
father
Birth: Otterlo, Ede, Gelderland, Nederland
Death:
mother
Birth:
Death:
Marriage
Marriage: July 9, 1754Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
4 years
himself
17571840
Birth: 1757Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: October 11, 1840Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Family with Johanna Morren
himself
17571840
Birth: 1757Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: October 11, 1840Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
wife
1772
Birth: February 4, 1772Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage
Marriage: November 10, 1799Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
18 years
daughter
18171895
Birth: August 30, 1817 60 45Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: August 16, 1895Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Family with Willemken Jan Elissen
himself
17571840
Birth: 1757Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: October 11, 1840Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
wife
Marriage
Marriage:
Rutger de Geest + Johanna Morren
partner’s partner
Birth: Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death:
wife
1772
Birth: February 4, 1772Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage
Marriage: November 3, 1794Oosterbeek, Renkum, Gelderland, Nederland
BaptismGelders Archief
Text:

Kerkelijke gemeente: Oosterbeek Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1330.2 Pagina: 65 Volgnummer op pagina: 1

Opmerking:

  • Zijn naam staat geschreven als "Wilm Jansen".
  • Zijn ouders staat geschreven als "Aart Jansen" en "Gerritje Wilmsen".
Marriage bannsGelders Archief
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1345.1 Pagina: 53 Volgnummer op pagina: 2

MarriageGelders Archief
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1334 Pagina: 57 Volgnummer op pagina: 9

Opmerking:

  • Op Attest van den Secretaris in de kerk getrouwd.
OccupationGelders Archief
OccupationGelders Archief
DeathGelders Archief
Citation details:

Aktenummer: 29

Text:

Gemeente: Renkum Soort Akte: Overlijden Archief: 0207 Registratienummer: 3264