Aaltje Jansen, 17591819 (aged 60 years)

Name
Aaltje Jansen
Given names
Aaltje
Surname
Jansen
Also known as
Aaltjen Janssen
Birth 1759
British King
George II
from June 11, 1727 CE (June 22, 1727) to October 25, 1760 (aged 1 year)

Marriage bannsHendrik EvertsView this family
September 30, 1785 (aged 26 years)
Text:

Kerkelijke gemeente: Otterloo Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 604 Pagina: 23 Volgnummer op pagina: 2

Gebod:

  • 02.10.1785 Otterloo-Deelen
  • 09.10.1785 Otterloo-Deelen
  • 16.10.1785 Otterloo-Deelen

Opmerking:

  • Sijn hier in wettigen ondertrouw opgenomen.
Religious marriageHendrik EvertsView this family
October 16, 1785 (aged 26 years)
Text:

Kerkelijke gemeente: Otterloo Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 604 Pagina: 23 Volgnummer op pagina: 2

Birth of a daughterBetje Everts
January 16, 1789 (aged 30 years)
Text:

Kerkelijke gemeente: Otterloo Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 603 Pagina: 29 Volgnummer op pagina: 8

Baptism of a daughterBetje Everts
January 18, 1789 (aged 30 years)
Religion: Nederduitsch-Gereformeerd
Text:

Kerkelijke gemeente: Otterloo Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 603 Pagina: 29 Volgnummer op pagina: 8

1st President of the United States
George Washington
April 30, 1789 (aged 30 years)

2nd President of the United States
John Adams
March 4, 1797 (aged 38 years)

3rd President of the United States
Thomas Jefferson
March 4, 1801 (aged 42 years)

Marriage of a childGeurt GeurtsBetje EvertsView this family
April 3, 1808 (aged 49 years)
Text:

Kerkelijke gemeente: Beekbergen Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 66 Pagina: 81 Volgnummer op pagina: 4

Opmerking:

  • Hun namen staan geschreven als "Geurt Jansen" en "Betje Hendriks".
British King
George III
from October 25, 1760 to January 29, 1820 (aged 61 years)

4th President of the United States
James Madison
March 4, 1809 (aged 50 years)

5th President of the United States
James Monroe
March 4, 1817 (aged 58 years)

Death March 4, 181909:00 (aged 60 years) Age: 60
Citation details:

Aktenummer: 3

Text:

Gemeente: Loenen Soort Akte: Overlijden Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland Inventarisnummer: 3718

Aangevers: Willem Schouten | 68 jaar | Landman | Loenen Bertgen Janssen Modderkolk | 53 jaar | Jager | Loenen

Opmerking:

  • Haar naam staat geschreven als "Aaltje Janssen".
Family with Hendrik Everts
husband
Birth: Deelen, Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
herself
17591819
Birth: 1759Loenen, Apeldoorn, Gelderland, Nederland
Death: March 4, 1819Loenen, Apeldoorn, Gelderland, Nederland
Marriage
Marriage: October 16, 1785Otterlo, Ede, Gelderland, Nederland
3 years
daughter
17891862
Birth: January 16, 1789 30Deelen, Arnhem, Gelderland, Nederland
Death: August 30, 1862Beekbergen, Apeldoorn, Gelderland, Nederland
Hendrik Everts + Maria Scholten
husband
Birth: Deelen, Arnhem, Gelderland, Nederland
Death:
partner’s partner
Birth: Loenen, Apeldoorn, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage
Marriage: 1782Loenen, Apeldoorn, Gelderland, Nederland
Marriage bannsGelders Archief
Text:

Kerkelijke gemeente: Otterloo Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 604 Pagina: 23 Volgnummer op pagina: 2

Gebod:

  • 02.10.1785 Otterloo-Deelen
  • 09.10.1785 Otterloo-Deelen
  • 16.10.1785 Otterloo-Deelen

Opmerking:

  • Sijn hier in wettigen ondertrouw opgenomen.
MarriageGelders Archief
Text:

Kerkelijke gemeente: Otterloo Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 604 Pagina: 23 Volgnummer op pagina: 2

DeathGelders Archief
Citation details:

Aktenummer: 3

Text:

Gemeente: Loenen Soort Akte: Overlijden Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland Inventarisnummer: 3718

Aangevers: Willem Schouten | 68 jaar | Landman | Loenen Bertgen Janssen Modderkolk | 53 jaar | Jager | Loenen

Opmerking:

  • Haar naam staat geschreven als "Aaltje Janssen".