Catharina Hendriks, 17421822 (aged 80 years)

Name
Catharina Hendriks
Given names
Catharina
Surname
Hendriks
Also known as
Trijntje Hendriks
Also known as
Catharina Trijntje Hendriks
Birth 1742
MarriageReinier EijlandView this family

British King
George II
from June 11, 1727 CE (June 22, 1727) to October 25, 1760 (aged 18 years)

Birth of a daughterHendrina Eiland
1773 (aged 31 years)
Baptism of a daughterHendrina Eiland
March 31, 1773 (aged 31 years)
Religion: Nederduits-Gereformeerd
Text:

Kerkelijke Gemeente: Bergen op Zoom Soort Register: Doop DTB Deel: Nederduits Gereformeerd doopboek 1753-1796 Toegangsnr.: 8012 Inv.nr.: 25

Extra informatie:

  • Haar achternaam staat geschreven als "Eijland".
1st President of the United States
George Washington
April 30, 1789 (aged 47 years)

2nd President of the United States
John Adams
March 4, 1797 (aged 55 years)

Marriage of a childChristoffel SiegerHendrina EilandView this family
April 11, 1800 (aged 58 years)
Citation details:

Aktenummer: 1559

Text:

Gemeente: Leeuwarden Soort Register: Trouwen Archiefnummer: 28 Inventarisnummer: 915

Extra informatie:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Christoph Sager".
  • De naam van de bruid staat geschreven als "Trijntje Eijland".
Marriage of a childChristoffel SiegerHendrina EilandView this family
April 27, 1800 (aged 58 years)
Religion: Hervormd
Citation details:

Aktenummer: 804

Text:

Kerkelijke Gemeente: Leeuwarden Soort Register: Trouwen Archiefnummer: 28 Inventarisnummer: 1002

Huwelijkse Geboden Geproclameerd: 13.04.1800 Leeuwarden 20.04.1800 Leeuwarden 27.04.1800 Leeuwarden

Extra informatie:

  • Getrouwd in de Galileërkerk door Dominee B. van Weemen.
  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Christoffel Sijger".
  • De naam van de bruid staat geschreven als "Trijntje Eijland".
British King
George III
from October 25, 1760 to January 29, 1820 (aged 78 years)

3rd President of the United States
Thomas Jefferson
March 4, 1801 (aged 59 years)

4th President of the United States
James Madison
March 4, 1809 (aged 67 years)

5th President of the United States
James Monroe
March 4, 1817 (aged 75 years)

Occupation
Buitenberoep
April 23, 1822 (aged 80 years)

British King
George IV
from January 29, 1820 to June 26, 1830 (aged 88 years)

Death April 23, 182215:00 (aged 80 years) Age: 80
Address: Molensteeg 5, Wijk H
Citation details:

Aktenummer: 294

Text:

Gemeente: Utrecht Soort Akte: Overlijden Toegangsnummer: 481 Burgerlijke stand: registers 1811-1902 Inventarisnummer: 434-01

Aangevers: Johannes Krijnders | 44 jaar | Mandenmaker | Molensteeg, Wijk H, Utrecht (bekende) Willem Johannes Schilthuijsen | 30 jaar | Parsementwerker | Lange Viessteeg, Utrecht (bekende)

Extra informatie:

  • Haar naam staat geschreven als "Catharina Hendriks".
  • De naam van de man staat geschreven als "Rijnier Eijland".
  • De namen der ouders onbekend.
  • De overledene heeft geen onroerende goederen nagelaten met achter lating van kinderen.
Family with Reinier Eijland
husband
1742
Birth: 1742Utrecht, Utrecht, Utrecht, Nederland
Death:
herself
17421822
Birth: 1742Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland, Nederland
Death: April 23, 1822Utrecht, Utrecht, Utrecht, Nederland
Marriage
Marriage:
daughter
17731857
Birth: 1773 31 31Bergen op Zoom, Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Nederland
Death: March 22, 1857Leeuwarden, Leeuwarden, Friesland, Nederland
OccupationUtrechts Archief
DeathUtrechts Archief
Citation details:

Aktenummer: 294

Text:

Gemeente: Utrecht Soort Akte: Overlijden Toegangsnummer: 481 Burgerlijke stand: registers 1811-1902 Inventarisnummer: 434-01

Aangevers: Johannes Krijnders | 44 jaar | Mandenmaker | Molensteeg, Wijk H, Utrecht (bekende) Willem Johannes Schilthuijsen | 30 jaar | Parsementwerker | Lange Viessteeg, Utrecht (bekende)

Extra informatie:

  • Haar naam staat geschreven als "Catharina Hendriks".
  • De naam van de man staat geschreven als "Rijnier Eijland".
  • De namen der ouders onbekend.
  • De overledene heeft geen onroerende goederen nagelaten met achter lating van kinderen.