Elisabeth Janssen, 17731826 (aged 53 years)

Name
Elisabeth Janssen
Given names
Elisabeth
Surname
Janssen
Nickname
Betje
Birth 1773
1st President of the United States
George Washington
April 30, 1789 (aged 16 years)

Marriage bannsJan KaalView this family
November 2, 1792 (aged 19 years)
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1325 Pagina: 25 Volgnummer op pagina: 4 Religie: Nederduitsch-Gereformeerde Trouwboek: 1754-1810 R.B.S. 1325 / 1326 (1772-1810)

Religious marriageJan KaalView this family
November 18, 1792 (aged 19 years)
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1325 Pagina: 25 Volgnummer op pagina: 4 Religie: Nederduitsch-Gereformeerde Trouwboek: 1754-1810
R.B.S. 1325 / 1326 (1772-1810)

Proclamaties: 4 november 1792 Renkum 11 november 1792 Renkum 18 november 1792 Renkum

Ds. Pauw

2nd President of the United States
John Adams
March 4, 1797 (aged 24 years)

3rd President of the United States
Thomas Jefferson
March 4, 1801 (aged 28 years)

Birth of a daughterGerritje Carel
October 14, 1802 (aged 29 years)
Baptism of a daughterGerritje Carel
October 17, 1802 (aged 29 years)
Text:

Kerkelijke gemeente: Heelsum en Doorwerth Toegangsnummer: 0176 Retroacta Burgerlijke stand Inventarisnummer: 1323 Pagina: 43 Volgnummer op pagina: 7

British King
George III
from October 25, 1760 to January 29, 1820 (aged 47 years)

4th President of the United States
James Madison
March 4, 1809 (aged 36 years)

5th President of the United States
James Monroe
March 4, 1817 (aged 44 years)

Marriage of a childJohannis GerressenGerritje CarelView this family
February 12, 1825 (aged 52 years)
Citation details:

Aktenummer: 1

Text:

Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 5552 Gemeente: Doorwerth Soort Akte: Huwelijk

Afkondigingen: 1 - 30 januarij 1825 Doorwerth - Renkum 2 - 6 februarij 1825 Doorwerth - Renkum

Getuigen: Cornelis Carel | 28 jaar | Papiermakersknegt | onder Doorwerth (broeder van de Bruid) Sebius Evers | 36 jaar | Arbeider | onder Oosterbeek (zwager van de bruid) Hendrik de Graaf | 23 jaar | Boerenknegt | onder Doorwerth Lambartus Bosch | 45 jaar | Veldwagter | onder Oosterbeek

De bruid en de tweede getuige hebben verklaard niet te kunnen schrijven.

De naam van de bruidegom staat geschreven als "Johannis Gerritsen" terwijl hij zelf ondertekend met J. Gerressen.

British King
George IV
from January 29, 1820 to June 26, 1830 (aged 57 years)

6th President of the United States
John Quincy Adams
March 4, 1825 (aged 52 years)

Death March 24, 182618:00 (aged 53 years) Age: 53
Citation details:

Aktenummer: 2

Text:

Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 8947 Gemeente: Doorwerth Soort Akte: Overlijden

Aangevers: Jan Kaal | 54 jaar | Papiermakersknegt | Heelsum (eheman van de natemelden overledene) Willem Karman | 59 jaar | Papiermakersknegt | Heelsum (gebuur)

Dochter van wijlen Hendrik Janssen en van mede wijlen Cornelia (Zijnde de toenaam van hare moeder aan de Comparanten onbekend).

Family with parents
father
mother
Marriage
Marriage:
herself
17731826
Birth: 1773Renkum, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: March 24, 1826Heelsum, Renkum, Gelderland, Nederland
Family with Jan Kaal
husband
17651848
Birth: 1765Renkum, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: September 22, 1848Doorwerth, Renkum, Gelderland, Nederland
herself
17731826
Birth: 1773Renkum, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: March 24, 1826Heelsum, Renkum, Gelderland, Nederland
Marriage
Marriage: November 18, 1792Renkum, Renkum, Gelderland, Nederland
10 years
daughter
18021849
Birth: October 14, 1802 37 29Doorwerth, Renkum, Gelderland, Nederland
Death: March 13, 1849Veenhuizen, Noordenveld, Drenthe, Nederland
Marriage bannsGelders Archief
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1325 Pagina: 25 Volgnummer op pagina: 4 Religie: Nederduitsch-Gereformeerde Trouwboek: 1754-1810 R.B.S. 1325 / 1326 (1772-1810)

MarriageGelders Archief
Text:

Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1325 Pagina: 25 Volgnummer op pagina: 4 Religie: Nederduitsch-Gereformeerde Trouwboek: 1754-1810
R.B.S. 1325 / 1326 (1772-1810)

Proclamaties: 4 november 1792 Renkum 11 november 1792 Renkum 18 november 1792 Renkum

Ds. Pauw

DeathGelders Archief
Citation details:

Aktenummer: 2

Text:

Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 8947 Gemeente: Doorwerth Soort Akte: Overlijden

Aangevers: Jan Kaal | 54 jaar | Papiermakersknegt | Heelsum (eheman van de natemelden overledene) Willem Karman | 59 jaar | Papiermakersknegt | Heelsum (gebuur)

Dochter van wijlen Hendrik Janssen en van mede wijlen Cornelia (Zijnde de toenaam van hare moeder aan de Comparanten onbekend).