Jan Jansen,

Name
Jan Jansen
Given names
Jan
Surname
Jansen
Also known as
Jan Janssen
Also known as
Jannes Janssen
Birth
1st President of the United States
George Washington
April 30, 1789

2nd President of the United States
John Adams
March 4, 1797

3rd President of the United States
Thomas Jefferson
March 4, 1801

4th President of the United States
James Madison
March 4, 1809

Marriage bannsWilhelmina PolmansView this family
April 7, 1809
Text:

Extra informatie:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Jannes Janssen" en van de bruid als "Willemina Polmans".
Religious marriageWilhelmina PolmansView this family
April 30, 1809
Religion: Nederduits Gereformeerd
Citation details:

Registernummer: 1

Text:

Kerkelijke Gemeente: Wehl Soort Register: Huwelijk Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1700 Pagina: 24

Extra informatie:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Jan Janssen" en van de bruid als "Willemina Polmans".
Occupation
Daghuurder
July 18, 1813

Birth of a sonGerrit Jansen
May 7, 1815
Citation details:

Registernummer: 6

Text:

Kerkelijke Gemeente: Wehl Soort Register: Doop Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1700 Pagina: 83

Extra informatie:

  • De naam van de moeder staat geschreven als "Wilhelmina Polmans".
Baptism of a sonGerrit Jansen
May 7, 1815
Religion: Nederduits Gereformeerd
Citation details:

Registernummer: 6

Text:

Kerkelijke Gemeente: Wehl Soort Register: Doop Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1700 Pagina: 83

Extra informatie:

  • De naam van de moeder staat geschreven als "Wilhelmina Polmans".
British King
George III
from October 25, 1760 to January 29, 1820

5th President of the United States
James Monroe
March 4, 1817

British King
George IV
from January 29, 1820 to June 26, 1830

6th President of the United States
John Quincy Adams
March 4, 1825

7th President of the United States
Andrew Jackson
March 4, 1829

British King
William IV
from June 26, 1830 to June 20, 1837

8th President of the United States
Martin Van Buren
March 4, 1837

British Queen
Victoria
from June 20, 1837 to January 22, 1901

9th President of the United States
William Henry Harrison
March 4, 1841

10th President of the United States
John Tyler
April 4, 1841

11th President of the United States
James K Polk
March 4, 1845

12th President of the United States
Zachary Taylor
March 4, 1849

13th President of the United States
Millard Fillmore
July 9, 1850

14th President of the United States
Franklin Pierce
March 4, 1853

15th President of the United States
James Buchanan
March 4, 1857

Death of a wifeWilhelmina Polmans
April 24, 185808:00 Age: 69
Address: Nr. 146
Citation details:

Aktenummer: 31

Text:

Gemeente: Wehl Soort Akte: Overlijden Archief: 0207 Registratienummer: 2523

Aangevers: Willem Thijssen | 57 jaar | Daglooner | Wehl Loumert van Westerop | 38 jaar | Daglooner | Wehl

Extra informatie:

  • De naam der ouders bij de declaranten onbekend.
16th President of the United States
Abraham Lincoln
March 4, 1861

17th President of the United States
Andrew Johnson
April 15, 1865

Marriage of a childGerrit JansenEngelina WolshëumerView this family
October 31, 1865 Husband: 50 Wife: 38
Citation details:

Aktenummer: 18

Text:

Gemeente: Wehl Soort Akte: Huwelijk Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen Inventarisnummer: 2541

18th President of the United States
Ulysses S Grant
March 4, 1869

19th President of the United States
Rutherford B Hayes
March 4, 1877

20th President of the United States
James A Garfield
March 4, 1881

21st President of the United States
Chester A Arthur
September 19, 1881

22nd President of the United States
Grover Cleveland
March 4, 1885

23rd President of the United States
Benjamin Harrison
March 4, 1889

24th President of the United States
Grover Cleveland
March 4, 1893

25th President of the United States
William McKinley
March 4, 1897

Death

Family with Wilhelmina Polmans
himself
Birth: Wehl, Doetinchem, Gelderland, Nederland
Death:
wife
17881858
Birth: 1788Doetinchem, Doetinchem, Gelderland, Nederland
Death: April 24, 1858Het Broek, Doetinchem, Gelderland, Nederland
Marriage
Marriage: April 30, 1809Wehl, Doetinchem, Gelderland, Nederland
6 years
son
1815
Birth: May 7, 1815 27Wehl, Doetinchem, Gelderland, Nederland
Death:
Marriage bannsGelders Archief
Text:

Extra informatie:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Jannes Janssen" en van de bruid als "Willemina Polmans".
MarriageGelders Archief
Citation details:

Registernummer: 1

Text:

Kerkelijke Gemeente: Wehl Soort Register: Huwelijk Toegangsnummer: 0176 Inventarisnummer: 1700 Pagina: 24

Extra informatie:

  • De naam van de bruidegom staat geschreven als "Jan Janssen" en van de bruid als "Willemina Polmans".
OccupationGelders Archief